czy w kamperze....?

Czyli najczęsciej zadawane pytania

Czy w kamperze jest ciepło w nocy?

Tak, w naszym kamperze nie zmarzniecie, ponieważ znajduje się tam system ogrzewania postojowego WEBASTO. Pozwala to na ustwienie wybranej przez Was temperatury, która będzie utrzymywać się w aucie np. w ciągu nocy. System działa inteligentnie i włącza się wtedy, kiedy temperatura zaczyna spadać poniżej ustawionej. Dodtakowo w naszym California Fun Hotel mamy do Waszej dyspozycji specjalny namiot na górną część auta, który dodatkowo izoluje część sypialnianą od otoczenia i zimna.

Więc zmarźluchy również mogą ruszać w podróż naszą Californią 🙂 Dzieciaki też dadzą radę!

jak w kamperze wygląda miejsce do spania?

W naszym California Fun Hotel mogą swobodnie spać 4 osoby – dwie w środku auta na rokładanej kanpaie a dwie na górze na miękkim materacu na dachu. Na dole również jest rozkładany mięęki materac zapewniający komfort i wygodę. Jeśli chcecie zobaczyć jak otwiera się dolne spanie kliknij w poniższy filmik:

Czy w kamperze mogę ugotować obiad?

Oczywiście! W kamperze można gotować – do dyspozycji są dwa palniki gazowe, lodówka oraz zlew.
Po obiedzie można więc też spokojnie umyć naczynia lub wykorzystać wodę do gotowania.

Rozkładany stolik wewnętrzny daje sporą przestrzeń do rozłożenia deski do krojenia aby przygotować posiłek, może posłużyć jako stół do zjedzenia tego co przygotujecie. Oczywiście najprzyjemniej je się na świeżym powietrzu, gdzie również możecie rozstawić stolik oraz krzesła, które są do Waszej dyspozycji.

Aby zapewnić Wam wszystko czego potrzebujecie, na wyposażeniu California Fun Hotel znajdziecie podstwawowe naczynia oraz sztućce. Są garnki, patelnia oraz miseczki czy kubki. Jeśli macie ochotę napić się wina – przygotowaliśmy dla Was specjalne nietłukące kieliszki 🙂 Teraz wystarczy tylko znaleźć miejce z idealnym widokiem i ugotować coś pysznego!

Więcej o tym jak wygląda kuchnia w California Fun Hotel przeczytacie tutaj

Czy w kamperze jest butla z gazem?

Tak, w kamperze, aby korzystać z kucheki gazowej należy podłączyć butlę z gazem. Jest ona uzupełniana przez każdym wypożyczeniem auta, natomiast zawór dla bezpieczeństwa jest zakręcony, więc należy go samodzielnie odklokować jesli chce się korzystać z kuchenki. Nie jest to trudne, a aby ułatwić Wam zadanie nagraliśmy dla Was krótką instukcję.

czy w kamperze będę mieć wodę?

Tak, w kamperze jest woda, pobierana ze specjalnego zbiornika, który znajduje się w aucie. Wodę możemy napełnić w odwolnym momencie naszej podróży – do Waszej dyspozycji są wąż oraz specjalne końcówki, dzięki którym swobodnie połączycie się do każdego ujęcia wody.

Więcej na ten temat możecie też zobaczyć na specjalnie nagranym filmiku 🙂

Czy kamperem można parkować gdzie się chce?

Jeśli chcecie znaleźć odpowiednie miejsce do spania to najlepiej w pierwszej kolejności zorientować się jakie są loklane przepisy, ponieważ nie w każdym państwie można nocować gdzie się chce a jedynie w wyznaczonych miejscach. Natomiast jedną z największych zalet podróżowania kamperem jest to, że można zanaleźć urokliwe miejsce i właśnie tam postawić ten dom na kółkach. Kempingi są często wybierane ze względu na infrastrukturę, którą oferują oraz są wersją wygodniejszą dla podróżujących z dziećmi. My polecamy sprawdzić co Wam pasuje najlepiej i przede wszytkim wyjść z założenia, że każdego dnia możecie tak naprawdę być w innym miejscu.

Czy w kamperze jest łazienka?

W Claifornia Fun Hotel nie ma wewnętrznej łazienki z wc, natomiast mamy prysznic zewnętrzny z którego można spokojnie skorzystać na świeżym powietrzu.
Dla zachowania dyskrecji i komfortu dysponujemy specjalną osłoną, którą można przyczepić do otwartej tylnej klapy i tym samym zapewnić sobie dodatkową przestrzeń na prysznic i miejsce do przebrania. W środku kampera znajduje się zlew co umożliwia poraną szybką toaletę natomiast jesli parkujecie na kempingach to najczęściej znajdziecie tam wyposażone we wszytko sanitariaty.
Więcej o podłączaniu wody i używania prysznica znajdziecie w filmiku umieszczonym w pytaniu dotyczącym wody w kamperze 🙂

namiot prysznicowy

Czy w kamperze są naczynia i sztućce?

Tak, w kamperze znajdziecie podstawowe naczynia, sztućce oraz garnki i patelnię. Jest też deska do krojenia, korkociąg oraz nietłukące się kieliszki. Jednym słowem wszytko to, co jest potrzebne do przygotowania posiłku. Mamy też czajnik, w którym zagotujecie wodę na herbatę. To co polecamy Wam zabrać ze sobą to ręczniki papierowe lub ściereczkę – na pewno przydadzą się podczas podróży.

Więcej o wyposażeniu California Fun Hotel znajdziecie tutaj